phone 34 3655561

location_on Almatur Częstochowa
Feliksa Nowowiejskiego 2, 42-200 Częstochowa

Wczasy Włochy

Mezzana - Hotel Val di Sole***

Kod: PIVXTrasa:
Mezzana

Infolinia 34 3655561 Zadzwoń

*Opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora.
Infolinia czynna w dniach: pn.-pt. godz. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00


Terminy i ceny

Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, karnetu narciarskiego (koszt ok 244 EUR/6dni/os. dorosła/karnet SUPERSKIRAMA,dla osób urodzonych po 30.11.05 - 171 EUR), napojów do obiadokolacji, opłaty klimatycznej ok 2 EUR/os/dzień, masaży hotelowych, dopłaty do pokoju jednoosobowego +350 PLN, dodatkowych ubezpieczeń. Szczegółowych informacji udzieli pilot wyjazdu.

Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną –  4,2% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,2% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,2% ceny imprezy

Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,2% ceny imprezy

Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.

 


Data Czas trwania Status Cena za osobę
Włochy - Mezzana - Hotel Val di Sole***
11.03 - 19.03.20229 dniod 2 949 złRezerwuj

Program

6 noclegów. Hotel Val di Sole*** w miejscowości Mezzana, ok. 2 km od gondoli w Marillevie 900. Pokoje 2-osobowe z łazienką, TV, suszarką. W hotelu: restauracja, bar, basen, mini aquapark dla dzieci, sala fitness (bezpłatnie dla gości hotelu), „Wellness” (w cenie wyjazdu) w którym znajduje się sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, gabinet masażu (płatny dodatkowo, szczegółowe informacje dostępne będą w recepcji hotelowej i u pilota wyjazdu). Hotelowe centrum rekreacyjne czynne jest w godzinach popołudniowych. Dojazd do wyciągów - stacja gondoli w Marillevie 900 - bezpłatnym Skibusem (przystanek Skibusa 20 m od hotelu, naprzeciwko wyjścia z ogrzewanej narciarni).
Śniadania (bufet) i obiadokolacje (wybór z 3 menu + bar sałatkowy) w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: obiadokolacja w dniu wyjazdu.
Transport autokarem turystycznym.
 Ubezpieczenie: Signal Iduna- SKI.
Opieka pilota. Realizacja programu.
 

Val di Sole – „Dolina Słońca” to największy i najbardziej znany obszar narciarski we Włoszech, charakteryzujący się bardzo dużą różnorodnością tras narciarskich, snowboardowych. Słońce świeci tu przez większą część roku. Znajduje się w Dolomitach Di Brenta. Do najbardziej renomowanych ośrodków narciarskich doliny należą: Tonale z lodowcem Presena, Marilleva-Folgarida i Madonna di Campiglio. Na uwagę zasługuje zwłaszcza kompleks wyciągów Marilleva-Folgarida połączony z systemem wyciągów Madonna di Campiglio i Pinzolo. Godny polecenia jest również obszar PEJO 3000.

1 dzień: wyjazd z Polski.

2 dzień: przyjazd do hotelu - zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg

3-7 dzień : jazda na nartach lub desce snowboardowej na stokach objętych karnetem SUPERSKIRAMA.

8 dzień: jazda na nartach lub desce snowboardowej, obiadokolacja, wyjazd w drogę powrotną do Polski

9 dzień: przyjazd do Polski

 

 

 

 

Zakwaterowanie

6 noclegów. Hotel Val di Sole*** w miejscowości Mezzana, ok. 2 km od gondoli w Marillevie 900. Pokoje 2-, 3-osobowe z łazienką, TV, suszarką.

Informacje dodatkowe

Na wyjazd należy zabrać ze sobą paszport/dowód osobisty. Zachęcamy do zaopatrzenia się w kaski ochronne. Cena nie obejmuje: karnetu narciarskiego (koszt ok 244 EUR/6dni/os. dorosła/karnet SUPERSKIRAMA, dla osób urodzonych po 30.11.05 - 171 EUR), napojów do obiadokolacji, dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, korzystania z masaży, opłaty klimatycznej ok 2 EUR/os/dzień. Wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego: narty/buty od 35 EUR/ dzień; snowboard/buty od 25 EUR/dzień. Dopłata do pokoju jednoosobowego + 350 PLN, zniżka za dojazd własny - 300 PLN.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany ceny karnetów wprowadzone przez ośrodek narciarski.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wlochy. Do realizacji wyjazdu konieczny jest ważny dowód osobisty lub paszport (ważny min. 90 dni od daty powrotu).

 

Miejsca wsiadania

Miasto Mapa Adres Godzina wyjazdu Godzina Powrotu Dopłata
Dojazd własnyAdres obiektu automatycznie pobierany z imprezy-300,00 zł
Łódźplaceul. Kątna 1, stacja paliw BP (przy zjeździe nr 22 z autostrady A1)21:3014:30100,00 zł
WarszawaplaceAleje Jerozolimskie 144, Dworzec Autobusowy Warszawa Zachodnia, stanowisko 1119:0017:30120,00 zł
Wrocławplaceul. Sucha 1, Dworzec Autobusowy, poziom minus 2, stanowiska odjazdowe 10,1101:30 [+1]09:0050,00 zł
BolesławiecplaceOkmiany 1B koło Bolesławca, stacja paliw BP przy drodze krajowej nr 94, za zjazdem z A4 (Krzywa) kierunek Bolesławiec03:00 [+1]07:300,00 zł

Trasa